ruské olympioničky
Zdroj: sports.ru
Prostě sexy

Dokonalá kampaň na ZOH: Ruské reprezentatky ukázaly vnady a říkají: Přijeďte!

O ruských dívkách se všeobecně ví, že jsou opravdu krásné. A jak jsou na tom jejich sportovkyně? Ještě líp než holky, které potkáte na ulici.

20 fotek
Šarmantní, samostatné, silné, vždy s dokonalou postavou. Takové jsou ruské ženy. A Rusové to vědí. Proto usoudili, že nejlepší zbraní, jak nalákat diváky a fanoušky na zimní olympijské hry v Soči, jsou právě ruské krásky.

Dnes se nejvíce diskutuje o ruských zákonech proti homosexuálům a všeobecně homofobním náladám v zemi, což pro pořadatele největší sportovní události roku není dobře. A tak zkoušejí, aby se lidé v Americe, ale i v dalších zemích, zaměřili jiným směrem.

"Je celosvětovým stereotypem, že lidé vidí sportovkyně jako osvalené mužatky. Touto kampaní chceme také ukázat, že to tak není, a že ty nejlepší na světě, tedy reprezentatky na olympijských hrách, jsou opravdu krásné ženy," píše se v oficiálním prohlášení.

Jsou to hokejistky, krasobruslařky, ale také třeba hráčky curlingu nebo skokanky na lyžích. Všechny jsou krásné a všechy mají modelkovské kvality. Může tohle o sobě říct nějaká další reprezentace?

Vše o olympiádě v Soči najdete ZDE

Autor: pul

Diskuze