Slavné scény jako Disney pohádky - 4
Zdroj: Instagram
Fascinující podívaná

DOKONALÁ GALERIE: Umělec vytvořil ze slavných Hollywoodských scén kreslené pohádky! Výsledek je ohromující

Umění má mnoho podob, a každý ho vnímá trochu odlišně. Velmi specificky ho ale pojal Isaiah Stephens, který vytvořil ze slavných Hollywoodských scéna nádherná umělecká díla. Podívejte se na to.

13 fotek
Isaiah Stephens je mladý umělec, který se rozhodl pojmout filmové umění tak trochu jinak. Co ho napadlo vytvořit ze slavných scén Hollywoodských trháků? Odpověď je jednoduchá. Isaiah přetvořil ty nejslavnější záběry do podoby Disney pohádek! A to co vzniklo, je naprosto fascinující.

Talentovaný umělec si vybral například legendární scénu z Titaniku, kdy se Jack Dawson alias Leonardo DiCaprio drží kusu dřeva, a umírá v náručí milované Rose. Dalším povedeným dílem je ztvárnění scény z filmu Zápisník jedné lásky, kdy dojde k polibku v dešti.

Isaiahův nápad zaujal obrovské množství lidí, které jeho výtvory neskutečně nadchly. Na sociální síti sklízí samé pozitivní ohlasy a nikdo na něm nešetří chválou. Dokonce uvažuje o tom, že by časem mohl udělat i svou vlastní výstavu, která by mu zajistila skvělou publicitu, ale možná i nějaký ten slušný balík peněz.

Autor: lor

Diskuze