Simona Krainová - 7
Zdroj: Instagram
Jako přes kopírák

GALERIE: Dokonalá dvojnice Simony Krainové - stejná tvář, postava i prsa!

Je to skoro až neuvěřitelné! Objevila se dokonalá dvojnice modelky Simony Krainové. Tato dívka je její naprostá kopie. Nebo je snad ještě krásnější?

10 fotek
Simonu Krainovou většinou potkáváme ve sportovním oblečení. Kšiltovka, pilotky a dokonalý make-up, to jsou jasné znaky Simony. Na společenských událostech ji můžeme vidět i v saku pánského střihu, a tak je jasné, že Simoně je klučičí svět velmi blízký.

Na sociálních sítích se objevila dívka, která vypadá naprosto identicky. Na první pohled je patrné, že se Sandra Nová liší od Simony pouze svým romantickým lookem. Jiný rozdíl jsme nenašli. Stejná postava, stejný výraz a dokonce i stejná velikost poprsí. A není vůbec poznat, že je o 15 let mladší!

Obě dvě zatím mlčí a možnou příbuzenskou provázanost nechtějí komentovat. Je jasné, že by dvojnice mohla ze stejného vzhledu pouze profitovat. Simona je v posledních měsících velmi vytížená žena. Kromě role matky stíhá být i modelkou, herečkou, moderátorkou a nově se stará i o svou nadaci Antonika. Její dvojče by ji mohlo alespoň v jedné profesi zastat, a dopřát tak Simoně více času na rodinu.

Autor: april

Diskuze