Stane se zázrak?

Dojemný VZKAZ pro Jiřího Pomeje a celou rodinu: Exmanželka Míša Kuklová překvapila!

Herečka Míša Kuklová (50) prožila po boku Jiřího (54) dlouhých 13 let. Není proto divu, že ani po dávném rozvodu jí není zdraví bývalého manžela zcela lhostejné. Dokonce s ním i jeho rodinou soucítí a věří, že by se z toho herec mohl dostat.

6 fotek
Osud si s Jirkou Pomeje pohrává opravdu nelibě. Netrvalo dlouho a zákeřná rakovina se po vyléčení nedlouho nato vrátila v ještě horší podobě. Herec na soukromé klinice pro onkologické pacienty znovu bojuje o život a jeho osud sledují nejen fanoušci a celý národ, ale i jeho první žena, herečka Michaela Kuklová.

Přesto, že manželství s Jiřím neskočilo zrovna ideálně, rozhodně to neznamená, že by mu teď přála něco zlého. Naopak. „Přála bych mu uzdravení především kvůli té maličké, kterou má, a kvůli jeho rodině, protože má fakt úžasnou rodinu. Maminku, tátu i ségru, neteře. Takže bych moc chtěla, aby oni byli šťastní, protože dost myslím na to, co musí prožívat jeho máma, a je mi to pochopitelně hodně líto,“ vyjádřila skrze rádio Frekvence 1 Míša svoji podporuje nejen Jiřímu, ale i rodině, se kterou se z minulosti dobře zná.

Na rozdíl od těch, kteří Jiřího už dávno odsoudili, však věří v zázrak. „Myslím si, že kdyby to opravdu zvládl, přestal pít a začal cvičit, tak je to chlap, který by se mohl dát do kupy,“ domnívá se Míša, že je Jirka natolik silný , že kdyby se snažil, může boj s vlastním zdravím vyhrát a vyléčit se. Je jasné, že už kvůli dceři Aničce (5) by měl herec zabojovat a spolu se zkušenými lékaři udělat vše pro své uzdravení.

Autor: bin

Diskuze