Starinna - 1
Zdroj: Profimedia
Je tohle možné?

Lékaři oznámili nemocné ženě, že má rakovinu! Během operace ale zjistili, že se hrozivě spletli

Starinnu potkal nelehký osud. Všichni si mysleli, že to, co jí roste na tváři a deformuje ji, je rostoucí nádor. Žena šla tedy na chirurgický zákrok, aby jí ho vyoperovali, jenže lékaři zjistili, že se jedná o něco zcela jiného! To ženě změnilo celý život.

5 fotek
Chirurgové ve známém inspirativním pořadu "Botched By Nature", v překladu "Zpackaní od přírody", svoji prací vrací spoustu lidí do normálního života. V tomto pořadu lidé sledují profesionální práci známých chirurgů doktora Dubrowa a doktora Nassifa, kteří cestují po celé Americe a setkávají se s pacienty, kteří trpí viditelnou deformací, nebo si prošli nějakým životním traumatem. Lidé si díky srdceryvné reality show mohou všimnout, jak je práce plastických chirurgů důležitá a nesnadná, a jak touto formou dokážou lidem změnit celý život naprosto od základu!

Tohle štěstí se usmálo na pacientku Starrinu, jejíž příběh dojme i největší cynika. Starrině totiž byla stanovena špatná diagnóza při deformaci její tváře. Do jednoho z dílů jmenovaného pořadu byla chirurgy vybraná právě ona, s tím, že se předpokládala, že se jedná o nádor. Starrina, smiřující se se svým krutým osudem, byla připravena bojovat!

Šok přišel ve chvíli, kdy si chirurgové vzali Starrinu pod čepel svých ostře nabroušených skalpelů. Její rostoucí tvář totiž vůbec nebyla způsobena nádorovým bujením. Zjistilo se nakonec, že byla způsobena relativně neškodným cévním onecmocnění, které však mělo za následek Stariinu zohavenou tvář.

Starrina tedy podstoupila zákrok, kdy jí lékaři zánět vyoperovali, a tím se ji naprosto změnil život. V galerii můžete vidět, jak Starrina vypadala před zákrokem a jak vypadá teď. Konečně je žena spokojená a dokonce věří, že se jí časem tvář zlepší úplně!

 

Autor: tia

Diskuze