Chen Xiaotian - 1
Zdroj: Profimedia
Neskutečná obětavost

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Sedmiletý chlapec prosil lékaře, aby mohl zemřít! Dělal to kvůli své matce

Příběh malého chlapce rozplakal celý svět. Žádal lékaře, aby ho nechali zemřít. Nakonec souhlasili. Co sedmiletého chlapečka k takovému rozhodnutí vedlo? Byla to jeho maminka...

5 fotek
Sedmiletý Chen Xiaotian před dvěma lety onemocněl nádorem na mozku. To byla pro něj a pro jeho rodinu obrovská rána. Jeho matka se ale nevzdala a celou dobu se o něj láskyplně starala. Pod návalem obrovského stresu ale za pár měsíců onemocněla i ona. Začaly jí odcházet ledviny a její stav se rapidně zhoršoval.

Dva roky spolu matka se synem strávili v nemocnici. Malý Chen už na tom byl později tak zle, že jeho tělo bylo téměř celé paralyzované. Jeho matce už také nezbývalo příliš času. Život by jí mohla zachránit pouze transplantace ledvin.

Chen už dávno tušil, že se blíží jeho konec. Proto přemluvil svou milovanou matku a lékaře, aby ho nechali zemřít a on mohl mamince darovat svou ledvinu. Po dlouhém naléhaní nakonec všichni souhlasili. Není nutno podotýkat, že to byla velmi těžká a bolestivá volba pro všechny zúčastněné. Když o pár dní chlapec zemřel, lékaři jeho ledvinu transplantovali zdrcené ženě. Ta se začala rychle zotavovat. Nyní na svého syna s veškerou láskou vzpomíná. Vděčí mu za život a snaží se jeho příběh poslat dál, protože taková obětavost se jen tak nevidí.

Autor: mic

Diskuze