Je úžasný

VIDEO: Stařenka řekla policistovi, co by od něj chtěla. Ten se zachoval zcela nečekaně!

Policista při evakuaci udělal víc, než by se od něj očekávalo. Smutná a rozrušená babička díky němu zažila nejkrásnější okamžik za posledních několik let. Podívejte se na dojemné video!

V období přírodních katastrof riskují policisté svůj život pro záchranu obyvatel. James Froelich z Floridy si však uvědomil, že je třeba pracovat i pak, co jsou lidé v bezpečí. Poté, co byli starší obyvatelé během řádění ničivého hurikánu Irma evakuováni, ujišťoval se, že jsou v pořádku.

Při práci v asistenčním zařízení si všiml starší ženy jménem Pat, která vypadala velmi znepokojeně. Věděl, že musí něco udělat, aby ji povzbudil. „Vypadala opravdu smutně a tak jsem se jí zeptal, co by jí na tváři mohlo vykouzlit úsměv,“ říká Froelich dle dailylife.com. Její odpověď byla nečekaná: „A co takhle tanec?“ Policista však nezaváhal ani na chvíli. Okamžitě začal zpívat Somewhere Beyond the Sea od Franka Sinatry a s dámou tančit.

„Cítil jsem se skvěle. Dokázal jsem někomu pomoci, aby se cítil lépe. Vypadala nadšeně. Řekla, že to byla nejlepší chvíle, kterou za poslední roky prožila,“ řekl policista, ze kterého se díky tomuto milému gestu stal hrdina. „Jsme tady, abychom se ujistili, že jsou lidé stále v bezpečí.“

Autor: mk

Diskuze