Patrick Saunders - 1
Zdroj: Profimedia
Doják dne

DOJEMNÉ VIDEO: Kůň se přišel do hospice rozloučit s nemocným dědečkem. Neudržíte slzy!

Dědeček Patrick Saunders (87) žije už nějaký čas v hospici v anglickém Severním Devonu a není na tom příliš dobře. Nejen on, ale i zaměstnanci hospice jsou si vědomi toho, že mu nezbývá příliš času na tomto světě...

5 fotek
A tak se právě zaměstnanci rozhodli, že poslední chvíle života dědečkovi zpříjemní. Patrick oplývá obrovskou láskou ke koním a za svého života se jim hodně věnoval. Dříve dokonce pracoval ve stájích a k těmto zvířatům hodně přilnul. Proto si zaměstnanci nemohli najít lepší způsob, jak Patricka rozveselit.

Zaměstnanci vzali Patricka na pojízdné posteli ven. Ten neměl sebemenší tušení, co bude následovat a myslel si, že se jen nadýchá čerstvého vzduchu. Jaké bylo jeho překvapení, když na dvůr najednou připochodoval krásný kůň Victor.

Patrickův obličej se zcela rozzářil a začal koně hladit. Dokonce ho i nakrmil a jak můžete vidět, byl celý štěstím bez sebe. Je krásné, že jsou na světě lidé, kteří nejsou ke svému okolí lhostejní a dokážou i neznámému člověku takto pomoci. Krásné gesto, tleskáme!

Autor: niž

Diskuze