Tomáš Klus a dcera Josefína - 1
Zdroj: facebook.com
Milující otec...

DOJEMNÉ: Tomáš Klus nezvládl loučení se svojí dcerou. Společně s manželkou obrečeli její odchod...

Tomáš Klus (30) je nejen vynikajícím zpěvákem, ale také milujícím a pyšným otcem. A jak je známo, Tomáš je i velmi emotivní člověk. Proto není divu, že doslova obrečel odchod své dcery.

Zpěvák Tomáš Klus tvoří už několik let šťastný pár se svojí manželkou Tamarou Klusovou (28). Mají spolu dvě krásné děti. Starší Josefínce jsou tři roky, a tak už bylo na čase, aby šla do školky mezi ostatní děti. Malá Josefína se prý do školky moc těšila a svůj první den zvládla s nadšením. Zato její rodiče dceřin odchod do školky pořádně obrečeli.

„Není to proto, že bychom se jí zbavovali, ale oba jsme cítili, že už jí nestačíme a že by bylo dobré, aby se posunula dál. Pozná nové kamarády, naučí se nové věci a vůbec se bude rychleji rozvíjet,“ rozpovídal se o nové etapě života své dcerky pro Blesk.cz zpěvák Tomáš Klus.

Pak ještě dodal, že nejvíce se báli s manželkou Tamarou toho, že je Josefínka nebude chtít od sebe pustit. Opak byl ale pravdou a malá princezna své rodiče pořádně převezla, když je skoro vyhodila ze školky a chtěla jít sama vstříc novým dobrodružstvím. Oba rodiče se pak prý před budovou rozplakali. Byly to však slzy štěstí. Dojal je totiž fakt, že Josefínka už není tak malá holčička, a doslova jim roste před očima.

Autor: mic

Diskuze