Spice Girls
Zdroj: Profimedia
Spice Girls

Dojemné PŘEKVAPENÍ! Tohle udělala Geri Halliwell pro Victorii Beckham

Právě dnes slaví Victoria Beckham pětačtyřicáté narozeniny. Proslavila ji legendární kapela Spice Girls, která letošní rok vyráží na turné. Byť na něm Victoria účast odmítla, přátelské vazby nepřetrhala. Geri Halliwell (46), jež je další členka slavné skupiny, ji minulost dojemně připomněla.

7 fotek
Na turné obnovených Spice Girls vyjet odmítla, ale kamarádky jí zůstaly. K dnešním narozeninám chtěla Victorii udělat radost Geri Halliwell, která na svůj Instagram dala snímek z minulých let. „Hodně štěstí Victorie. Tohle jsme my na tour v roce 2007,“ napsala k němu.

Victorii tak připomněla dávné časy, které už jsou dávno pryč, ale z paměti krásek rozhodně nezmizí. Oslavenkyně Victoria Beckham je pravděpodobně nejslavnější členkou dívčí skupiny Spice Girls. Jejím manželem je fotbalista David Beckham, se kterým jsou považováni za pár snů.

Společně vychovávají čtyři děti : Brooklyna (20), Romea (16), Cruze (14) a Harper (7). K hudbě se Victoria vrátit nechce, jelikož si v roce 2011 založila vlastní módní značku. V návrhářství se našla a i přes občasné neúspěchy toho nechce nechat. Na letitou kariéru legendárních Spice Girls vzpomíná jistě ráda.

David Beckham: Victorii jsem dostal tím, že jsem ji opil
Šokující přiznání Victorie Beckham: Toto jsi o ní zřejmě netušila

Autor: Han

Diskuze