Dwayne Johnson - 7
Zdroj: Instagram
Hodný drsňák

DOJEMNÉ: Dwayne Johnson ukázal, že má srdce na pravém místě! Podívejte se, co udělal

Americký svalnatec Dwayne Johnson (43) alias "The Rock" je nejen drsným hrdinou akčních trháků, ale také chlap se srdcem na pravém místě.

6 fotek
Dwayne Johnson alias "The Rock" patří mezi hvězdy Hollywoodu, o které je neustále velký zájem. Herec se proslavil především díky akční sérii Rychle a zběsile, a momentálně natáčí nové pokračování Pobřežní hlídky s názvem Baywatch, tentokrát však ve filmovém zpracování. To vstoupí do kin v květnu příštího roku.

Dwayne je rozhodně tvrďák, což dokazují nejen jeho svaly, ale i třeba láska k wrestlingu. Ale srdce má na pravém místě, což dokázal také svým chováním. Během natáčení Baywatch si udělal čas na setkání s fanoušky, mezi kterými byl i Ryan a jeho maminka.

Chlapec je na vozíčku a jeho snem vždycky bylo osobní setkání s Dwaynem, kterého velmi obdivuje. A tenhle sen se mu konečně splnil! Herec se k němu choval velmi mile, ochotně podepsal fotky, a věnoval chlapci i chvíli na rozhovor. Ryanova maminka byla tak šťastná, že herce musela obejmout a poděkovat mu za to, že nemá žádné hvězdné manýry a je to tak úžasný člověk!

Autor: lor

Diskuze