Karel Gott - 1
Zdroj: profimedia / facebook / Patrik Ratajský
Nádherné

DOJEMNÉ CHVÍLE! Karel Gott se s kamarádkou setkal na pódiu po 10 letech a moc jim to slušelo. FOTO

Dojemné chvíle o víkendu zažil Karel Gott (78), který se po 10 letech sešel na podiu se svou dlouholetou kolegyní a kamarádkou. Moc jim to spolu slušelo.

4 fotky
Helena Vondráčková (70) aktuálně jede své narozeninové turné. K tomu zatím poslednímu v Bratislavě dostala hezký dárek. Kromě Sisy Sklovské, Milana Lasici nebo Tomáše Slavíčka se ho zúčastnil i sám Karel Gott.

„Velmi rád jsem přijal pozvání na sobotní narozeninový koncert Heleny Vondráčkové a mám radost z toho, že jsme se mohli opět potkat na jednom pódiu a společně si zazpívat,“ napsal na sociálních sítích dojatý Mistr, který na podiu s Vondráčkovou stanul naposledy před dlouhými deseti lety.

„Helenu znám od jejích šestnácti let jako dívku od „Červené řeky“, která se svou pílí systematicky vypracovávala k úspěchům, uměla si dobře vybrat repertoár, chodila na hodiny zpěvu a věděla, jak se v branži orientovat. Svým věrohodným a přirozeným způsobem si získala své posluchače u nás i ve světě, umí skvěle bavit své publikum“, zavzpomínal Gott a dodal: „A včera v Bratislavě dokázala, že je to skutečně dáma české populární hudby.“

S Helenou si Karel Gott zazpíval duety Jen pár večerů a Tak jdem, tak pojď. „Jsem ráda, že Kája přijal mé pozvání a že jsme si spolu mohli po čase opět zazpívat. Mám ho moc ráda,“ řekla Vondráčková pro Aha!.

Autor: mk

Diskuze