Angelina Jolie a Brad Pitt - 2
Zdroj: Profimedia
Milé gesto...

DOJEMNÉ: Brad Pitt se objevil na Zlatých glóbech sám. Herci nádherně vyjádřili, že stojí na jeho straně!

Celým světem loni otřásla kauza týkající se rozvodu slavného páru Jolie-Pitt. Angelina (41) na Brada (53) naházela samou špínu a herec se tak stáhl do ústraní. O to větší radost to byla, když se ukázal na Zlatých glóbech. Budete koukat, jak se zachovali všichni jeho herečtí kolegové, když vystoupil na pódium...

5 fotek
Brad Pitt si v poslední době prošel peklem. Jeho rozvod s Angelinou sledoval celý svět a herečka si rozhodně nebrala servítky. Na svého manžela naházela tunu hnoje a Brad tak musel čelit několika obviněním. Tvrdila o něm, že je nevěrník, opilec, špatný otec a dokonce, že její děti tyranizuje. Díky tomu musela Brada prošetřovat FBI a čas s dětmi musel trávit jen pod dohledem sociálky.

Herec takový tlak samozřejmě nevydržel a stáhl se do ústraní. Nikam moc nechodil, a tak když se objevil na předávání Zlatých glóbů, všichni zůstali v němém úžasu. Jelikož ale všichni jeho kolegové věděli, čím si teď Brad prochází, rozhodli se mu vyjádřit svoji podporu. Poté, co herec vystoupil na pódium, aby uvedl nominovaný film Moonlight, strhl se obrovský aplaus.

Když chtěl Brad něco říct, potlesk neměl konce. Všichni tak dali jasně najevo, co si o Angelině a jejích pomluvách myslí a že jsou na hercově straně. Brad neskrýval své dojetí. A není divu, jeho kolegové mu totiž tímto gestem dokázali, že na nějaké pomluvy kašlou. Nutno také podotknout, že mu to slušelo víc než kdy dřív a život bez Angeliny mu podle všeho svědčí.

Autor: mic

Diskuze