Zdroj: Prásk!
Nezapomenutelný okamžik

Dojatá Dara Rolins: Po koncertě přišla nečekaná žádost o ruku! FOTO

Dara Rolins během svého koncertu zažila pořádné překvapení. Přímo před jejíma očima totiž proběhla žádost o ruku. Zpěvačka byla neskutečně dojatá!

4 fotky
Dara Rolins během víkendu vystupovala vystupovala v Ústí nad Labem. Energie na koncertě byla podle jejích slov úžasná. Překvapení však přišlo po něm! Před očima známé slovenské zpěvačky se odehrála žádost o ruku!

Dojatá Dara Rolins následně na svém Instagramu zveřejnila snímky plné emocí. "Přišla se jen vyfotit. Už tehdy byla dojatá, prý mě miluje. A pak to přišlo! Poklekl a požádal ji o ruku! Tak tohle jsme tu ještě neměli. ,A jeho miluju téééž', opakovala přes slzy dojetí," napsala Dara ke snímkům se snoubenci, které zveřejnila na svém Instagramu. K fotkám ještě připojila gratulaci. Nezapomněla dodat, že její fanynka řekla svému milému "ano".

"Moc moc moc dekuju za přání všem. Ještě teď se štípu a nevěřím co jsem včera prožila. Byl to můj sen vidět Darinku. A hlavně žádost o ruku, kterou jsem vůbec nečekala zrovna tam. Po 9 letech jsem stále zamilovaná a teď nejvíc šťastná," vyjádřila se dokonce v komentářích pod fotkou čerstvě zasnoubená fanynka Michaela.

Autor: mk

Diskuze