Victoria a David Beckhamovi - 4
Zdroj: Instagram
Krásné gesto

DOJAL INTERNET. Takhle po 17 letech manželství vyznal David Beckham Victorii lásku!

Tento týden je tomu sedmnáct let, co si David Beckham (41) vzal za ženu tehdy slavnou zpěvačku Victorii (42). A po všech letech se jeho city k ní vůbec nezměnily, jak dokazuje dojemným vyznáním.

Brali se 4. července 1999 na romantickém zámku v Irsku. A kdekdo jejich manželství nevěřil. Popová hvězda a fotbalista? To nikdy nevydrží. Dnes jsou však jedním z nejstabilnjších párů showbyznysu. Victoria nechala zpěvu a živí se jako módní návrhářka, David se po ukončení aktivní fotbalové kariéry zaměřil na modeling.

Pojí je však nejen společná práce na mnoha projektech, mají čtyři krásné děti. Tisk sice často spekuluje, že jm to neklape, ale jak se ukázalo nedávné Davidovo vyznání na sociální síti, opak je pravdou.

"Wow. Stalo se to v tento den před sedmnácti lety," napsal na svou facebookovou stránku 4. července. "Měl jsem štěstí, že jsem našel někoho, kdo má stejné myšlenky a chce v životě ty samé věci. Stvořili jsme 4 krásné děti a nemohl bych si pro ně přát více milující a starostlivější mámu. Šťastné výročí, miluji tě!"

Autor: der

Diskuze