Shannen Doherty - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Brenda je zpět

Dohertyová se vrátí do Beverly Hills 90210! Chybět bude však její Dylan

Před dvěma měsíci se objevila informace, že se chystá pokračování oblíbeného seriálu Beverly Hills 90210. Zatímco všichni původní herci účast potvrdili, Shannen Dohertyová stále váhala. Nevěděla, jestli se má vrátit ke své seriálové postavě Brendě Walshové. Herečka si to nakonec rozmyslela a na instagramu potvrdila, že se v seriálu objeví.

"Ano, je to oficiální. Hlavní otázka je…zda budeme nosit tyto outfity," napsala osmačtyřicetiletá Shannen Dohertyová na svůj instagram, kam připojila i fotografii všech hlavních postav v oblečení z devadesátých let.

 

 

Fanouškům tak potvrdila, že se objeví v pokračování seriálu Beverly Hills 90210, i když zpočátku nevěděla, jestli v něm chce znovu hrát. Účast už také potvrdil Jason Priestley, který hrál jejího bratra Brandona, dále také Jennie Garthová (Kelly), Tori Spellingová (Donna), Brian Austin Green (David) a Ian Ziering (Steve), informoval People.

 

11 fotek

 

"Všichni jsme opravdu nadšení, že se každý den můžeme vrátit do práce…Je to úžasné setkání na střední škole a každý den jsme zase spolu. Jsem nadšená," uvedla dříve herečka Tori Spellingová.

 

Jediný, kdo se z hlavní herecké sestavy v seriálu neobjeví, je herec Luke Perry, který zemřel 4. března po mozkové mrtvici. Fanoušci však věří, že na něho tvůrci při natáčení pokračování Beverly Hills 90210 nezapomenou.

 

Brenda z Beverly Hills napsala knihu. Jmenuje se "Drsňačka"

Autor: reg

Diskuze