Sarah Jessica Parker - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Dělá velké problémy...

Natáčení Sexu ve městě v ohrožení! Sarah Jessica Parker má obrovský problém. Co se herečce nelíbí?

Fanoušci Sexu ve městě před nedávnem slavili. Důvodem bylo třetí pokračování filmového zpracování Sexu ve městě. Kdo jejich radost ale nesdílí, je Sarah Jessica Parker, která je kvůli pokračování legendárního příběhu čtyř kamarádek pěkně namíchnutá. Co jí tak naštvalo?

7 fotek
Všichni si mysleli, že se dalšího pokračování Sexu ve městě už nedočkají, ale přeci jen tvůrci kultovního seriálu oznámili další filmové zpracování. A všem fanouškům zaplesalo srdce radostí. Podle magazínu Radar Online všechny hlavní hrdinky oficiálně podepsaly smlouvu na natáčení Sexu ve městě 3. Pak si ale Sarah Jessica Parker přečetla pořádně scénář a rázem byl oheň na střeše.

Představitelka Carrie Bradshawové totiž tvrdí, že z ní a z jejích kamarádek chtějí tvůrci seriálu udělat stárnoucí báby! A to se jí vůbec nelíbí. Už před časem měla z dalšího natáčení obavy. A to z úplně stejného důvodu. Pravděpodobně si Sarah přeje, aby ji měli diváci zafixovanou jako sexy novinářku Carrie, která je za každých okolností šik.

Ostatní hrdinky Sexu ve městě ale s herečkou nesouhlasily. Podle nich je naprosto přirozené, že ony i jejich postavy stárnou. To je prostě život. Nespokojená herečka dokonce v jednu chvíli celý projekt sabotovala a přemlouvala k tomu i ostatní kolegyně. Můžete být ale v klidu. Nakonec se s tvůrci po drobných změnách ve scénáři dohodla a natáčet bude. První klapka třetího filmového pokračování se tak uskuteční už toto léto... Těšíte se?

Autor: mic

Diskuze