Julian Rios Cantu - 2
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Nesedí s rukama v klíně

REVOLUCE: Máma mu zemřela na rakovinu! Kvůli ostatním vymyslel geniální způsob, jak šíření nemoci zastavit

Mladému chlapci zemřela maminka na rakovinu. Vymyslel tedy něco, co může spoustu žen před touto ošklivou nemocí včas zachránit. S čím revolučním mladík přišel?

5 fotek
Julian Rios Cantu je osmnáctiletý mladík, kterému zemřela jeho milovaná matka na rakovinu prsu. Odchod blízkého člověka dokáže s jedním pořádně zamávat a každý se svým trápením vyrovnává jinak. Mladík se však rozhodl nesedět s rukama založenýma v klíně a nějak pomoci všem ostatním ženám.

Mladý student přišel s revoluční novinkou, která může ženám pomoci odhalit rakovinu prsu ještě ve velmi brzkém stádiu. Julian vymyslel podprsenku, která díky 200 senzorům dokáže zmapovat povrch ňader a odhalit včas nádor. Tato podprsenka je navíc i velmi pěkná napohled a rozdíl mezi obyčejnou podprsenkou byste takřka vůbec nepoznali.

Tento vynález je jeden z těch lepších. Čas teprve ukáže, jestli se podprsenka osvědčí a uchytí se na trhu. Nicméně žádná žena by neměla tyto věci podceňovat a jednou za čas si udělat samovyšetření prsu. Na internetu je nepřeberné množství návodů jak na to. Zabere to pár minut a může vám to zachránit život. Naštěstí se o tomto problému v poslední době mluví velmi otevřeně a dostupné informace jsou na každém kroku.

Autor: mic

Diskuze