David - 1
Zdroj: facebook.com
Neuvěřitelná proměna

Zahlédl na ulici opuštěného bezdomovce! Jediným šálkem kávy mu změnil život

Zoufalý muž se toulal po ulicích Anglie. O svůj domov přišel, a tak ztrácel i naději na lepší život. Ta ale přišla s hrnkem kávy...

3 fotky
David si tak trochu nevěděl se životem rady. Místo práce se toulal bezcílně po ulicích. Spal a chodníku, peníze neměl a nejhorší bylo, že se s celou situací smířil a hodlal s ní nic dělat. Našel se ale člověk, kterému nebyl lhostejný.

Neznámý člověk mu nabídl šálek horké kávy a od základu mu změnil život. Davida gesto dojalo a začal zase věřit lidem. Svěřil se do rukou místních dobrovolníků a mohlo se začít s proměnou.

Nebylo to zrovna lehké. Na život bez domova byl zvyklý, a tak ho bylo těžké přesvědčit, aby na sobě makal. Nicméně se jim to povedlo. Trvalo to celý rok, ale muž přibral, začal žít zdravě a snažit se. K úspěchu mu pomohlo i čisté oblečení, které od místních dobrých duší dostal. V obleku se dostavil na pohovor a hádejte co? Práci dostal! Konečně poprvé v životě stojí na vlastních nohou a nemusí spát na ulici. Práce dobrovolníků se vyplatila a David ji bude vděčný celý život. Co na jeho proměnu říkáte?

Autor: Beat

Diskuze