Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2
Zdroj: TV Nova
Vyhrála to

DOBRÁ ZPRÁVA: V Ordinaci si zahraje Petra Kvitová! Překvapí vás, jak se k roli dostala

Úspěšná česká tenistka Petra Kvitová si zahraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2! Jak získala roli ve známém seriálu? Doslova si ji vybojovala!

14 fotek
„Jakmile vyhrajete první zápas, tak já vám jako Čestmír Mázl zařídím roli v Ordinaci v růžové zahradě,” takovou motivační výzvu připojil letos v březnu v Televizních novinách Petr Rychlý k narozeninovému přání Petře Kvitové. Dobře věděl, že naše tenisová hvězda patří k fanouškům seriálu a tahle nabídka by ji mohla potěšit. Kvitová výzvu přijala a o pouhé dva měsíce později, po prvním vyhraném zápase, oblíbenému herci odpověděla: „Vyhrála jsem zápas, do Ordinace se těším.” A Rychlý sliby plní, a tak se scénáristům v těchto dnech rodí v hlavách role pro Kvitovou.

Jednání o angažmá tenistky v Ordinaci se ujal herec osobně. „Těším se a sám jsem zvědavý, jak to scénáristé vymyslí. Ale to už nechám na nich. Svoji misi jsem splnil,” usmívá se Petr Rychlý. Jaká její role bude, to je zatím zahaleno tajemstvím. „V tuto chvíli vymýšlíme s autory děj pro Petru Kvitovou. Myslím, že se diváci mají na co těšit. Mohu prozradit, že by se měla objevit v lince Čestmíra Mázla,“ sdělila producentka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Simona Matásková.

Z budoucí spolupráce se těší pochopitelně i Petr Rychlý. Od březnové výzvy se z něj a Petry Kvitové stali přátelé. Herec jí několikrát fandil na kurtu, tenistka jej na oplátku navštívila v Divadle na Vinohradech na představení Hašler, v němž Rychlý exceluje, a právě ten večer vznikly i vtipné fotografie, které zachytily, kterak oba profíci měří síly v páce. „Můžu potvrdit, že Petra má levačku ve skvělé formě,” věřil v Petřino vítězství populární herec. Kvitová měla před zápasem proti Američance Julii Boserupové na Roland Garros. Vyhrála nejen nad ní, ale tehdy i sama nad sebou. Spolu s touto výhrou si tak z kurtu odnesla i roli v jejím oblíbeném seriálu, jehož třináctá sezóna začíná už dnes v obvyklém čase ve 20:20.
 

Autor: bin

Diskuze