Smutné loučení i vítání

Do Ulice se vrací Jakub Štáfek. Jeho návrat zastíní HROZBA SMRTI!

Před rokem Ulici po třinácti letech opustil a o návratu moc nepřemýšlel. Nyní se Jakub Štáfek do příběhu vrací, a to ve velkém. Jeho postavu Matěje Jordána čekají těžké chvíle a zlom v jeho dosud bezstarostném životě.

7 fotek
Matěj se dnes vrací z Kanady, aby v Praze vedl pobočku firmy, pro kterou pracuje. Má pocit, že mu svět leží u nohou a že může všechno, na co si jenom vzpomene. Tragická událost ho ale rychle vrátí zpátky nohama na zem. Po dnešní párty na uvítanou a současně na rozloučenou se sestrou Terezou (Patricie Solaříková), která se už zítra z Ulice odstěhuje za manželem Davidem (Matouš Ruml) do Rakouska, totiž Matěj sedá do auta a krátce na to srazí chodce.

Zbytkový alkohol po předchozím večírku z něj ale dělá pachatele. Tohle Matěj nechtěl, a tak se k situaci staví čelem. S nabídkou pomoci navštíví rodinu muže, kterého srazil, aniž by tušil, jak osudové pro něj toto setkání bude. Muž, kterému sáhl na život, navždycky ovlivní ten jeho…

„Matěj, kterého hraju, prožije extrémní okamžik, který bych nikomu nepřál, a snaží se to zpracovat a napravit. To je mi blízké a rozhodně je co hrát. S touhle linkou jsem moc spokojený, navíc mám vedle sebe kvalitní kolegy –Alenu Mihulovou, Petra Vacka, Jirku Panznera…,“ říká Jakub Štáfek.

Seriál Ulice sledujte už dnes večer v 18,25 na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze