Ulice
Zdroj: TV Nova
Pořádný křivák

Do Ulice přichází NOVÁ POSTAVA: Režisér seriálu zničí starostku Světlanu?

18. 1. 2018

Dnes večer obohatí seriál Ulice nová postava, které se ujal herec a režisér seriálu Ulice Jakub Wehrenberg (43). Jak ovlivní děj seriálu a jak ke své roli přišel?

4 fotky
Dnes večer se diváci Ulice mohou těšit na novou postavu v podání jejího režiséra Jakuba Wehrenberga. Toho si jako herce mohou lidé pamatovat například z filmu Báječná léta pod psa, kde ztvárnil pohodáře Kvida. Jenže tato role tak klidná nebude. Jakub bude tentokrát jasný záporák!

V seriálu Ulice dostal roli architekta Weise, ze kterého se velmi rychle vyklube pořádný křivák. V této roli zavaří na radnici starostce Světlaně Nyklové. Udělá na ni podraz, za který ona bude tvrdě platit. V Ulici se ale nejdříve objeví u Roberta s Adrianou, kteří si od něj chtějí nechat udělat návrh pro rekonstrukci bytu. A právě Robert bude ten, který přivede Weise na radnici kvůli nekalým praktikám...

Jak bylo zmíněno, Jakub Wehrenberg v Ulici nejen že hraje, ale dokonce ji i režíruje, a tak se ocitl v situaci, kdy musel režírovat i sám sebe. Wehrenberg tak v Ulici vystřídal svého dobrého kamaráda a hereckého a moderátorského parťáka Aleše Hámu, kterého diváci Ulice pamatují jako kněze Rybu. Do toho se kdysi zamilovala Veronika Maléřová, a tak bylo dlouhé měsíce u nich doma pěkné dusno. Zpátky ale k Jakubovi!

Jak ke své roli přišel? Jeho příběh ukazuje, že možná opravdu existuje něco mezi nebem a zemí. “Když jsem si ty scénáře četl, nevím z jakého důvodu mě napadlo, že ten architekt by byl taková fajn role, kterou bych si rád zahrál. Když mi pak volali z produkce, jestli bych to zahrál, říkal jsem si: To je neuvěřitelný, já jsem si na tu roli tak myslel, že jsem si ji přivolal. Nikomu jsem to neřekl,” prozradil režisér neuvěřitelnou skutečnost, že roli zákeřného architekta měl vyhlédnutou ještě dříve, než byl pro ni osloven.

Na novou postavu architekta Weise v seriálu Ulice se můžete těšit už dnes večer v 18,25 hodin na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze