Tajná svatba Lukáše Rosola - 9
Zdroj: Profimedia / instagram
Divíte se?

První reakce Míši Ochotské na tajnou svatbu ex Rosola! Řekla dvě ostrá slova

Český sportovec Lukáš Rosol (32) boduje i mimo tenisový dvorec. Před několika dny se potají znovu oženil, a to se snoubenkou Petrou Kubinovou (24). Co na to bývalá manželka Míša Ochotská (33)?

7 fotek
Již po třetí vstoupil český tenista do sňatku manželského a to jen pár měsíců po rozvodu s Michaelou Ochotskou. Zatímco si Lukáš užívá líbánek, jeho exmanželka se na Mallorce stará o jejich syna Andrého (3). K novému manželství svého ex se pro Blesk vyjádřila více než jasně a hlavně stručně: „No comment,“ řekla rázně Míša. No, není divu. Sotva se rozvedli, už tenista okroužkoval prstenem jinou.

je to opravdu pozoruhodné... Teprve 32 let a už třetí svatba? Milostný život Lukáše Rosola připomíná osudy Rosse Gellera (David Schwimmer) z kultovního sitcomu Přátelé. Po evropské mistryni v halové atletice Denise Rosolové si vzal bývalou moderátorku Michaelu Ochotskou, se kterou se rozvedl po dvou letech.  Doufejme, že má Lukáš dobrou předmanželskou smlouvu, a že tentokrát si vybral tu pravou!

Lukáš pevně věří, že tentokrát se svojí novou láskou Petrou vydrží do konce života. Kromě manželského slibu, zpečetili oba svůj vztah společným tetováním. Na levou ruku si nechali vytetovat moto „Choice“, tedy volba a k tomu ještě iniciály svého protějšku. To je romantika...

Autor: chm

Diskuze