Dnes večer

Do Ordinace se po deseti letech vrací Ondřej Sokol. A hned mu půjde o život! VIDEO

Celé jedno desetiletí uteklo od chvíle, kdy diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě sledovali osud seriálové postavy Ondřeje Sokola. Už dnes večer se herec a moderátor do slavné kamenické nemocnice vrátí. A to za dramatických okolností...

16 fotek
Nejprve autonehoda, pak děsivý výbuch v zákulisí natáčení show Tvoje tvář má známý hlas. To jsou okolnosti, za kterých se Ondřej Sokol dnes večer objeví v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. „V tomto díle nemám nic společného s Prokopem Hrubým, kterého jsem v Ordinaci hrál. Dokonce se ani nepotkám s žádným doktorem, se kterým jsem byl tehdy v kontaktu. Je to odvážný počin a myslím, že vznikl proto, že mě scénáristé chtěli vidět trpět a plakat,“ vtipkuje Ondřej Sokol, který v Ordinaci ztvární sám sebe.

Propojení projektů Tvoje tvář má známý hlas a Ordinace v růžové zahradě 2 se nabízelo. „Přemýšlela jsem o tom už během předchozích řad Tváře, ale bylo potřeba v Ordinaci dobře vymyslet linku,“ popisuje kreativní producentka obou projektů Simona Matásková s tím, že tvůrci seriálu vytvořili příběh, který by mohl být skutečný.

Ordinaci sledujte už dnes večer od 20:20 na TV Nova.

Autor: mk

Diskuze