Pavlína Němcová
Zdroj: TV Nova
Zamotá dějem?

Do Ordinace míří příbuzná Mirka Etzlera: Komu tahle kráska vstoupí do života?

8. 8. 2018

Nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 se už blíží a s nimi přijde i několik nových postav. Jednu z nich si zahraje krásná modelka a příbuzná Miroslava Etzlera v jednom.

5 fotek
V nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 se objeví několik nových postav. Jednou z nich bude také laborantka Saša Koutecká, kterou ztvární topmodelka a herečka Pavlína Němcová. Ta se cítí být sama a tak se rozhodne, že zkusí hledat štěstí přes seznamku.

„Saša Koutecká je rozvedená žena s dvacetiletou dcerou. Pracuje jako laborantka v nemocnici. Vyhlídl si mě tam primář Mázl, ne pro sebe, ale pro Karla Rytíře, kterému by mě rád dohodil. Tak uvidíme, jak to dopadne. Určitě tím dějem trochu zamíchám,“ přibližuje svou postavu Pavlína.

Zajímavé na tom všem je, že Pavlína a Miroslav Etzler, který hraje doktora Rytíře, jsou ve skutečnosti příbuzní. "Jsme příbuzní, ale z druhého kolene. Dlouho jsem to nevěděl. Před pár lety jsem moderoval Miss ČR a Pavlína byla v porotě. Přišla za mnou před natáčením a zeptala se mě, jestli vím o tom, že jsme sestřenice s bratrancem. Pavlínu jsem samozřejmě znal jako úspěšnou topmodelku, ale o tom, že jsme příbuzní, jsem nevěděl," svěřil se Etzler.

Mnozí diváci si možná myslí, že nemá Němcová coby modelka zkušenosti s herectvím. To ovšemnení pravda. Zkušenosti má velmi bohaté. "Je pro mne důkazem toho, že krása se může snoubit s inteligencí. Pavlína je moc fajn člověk s velkým talentem. A skutečně velmi dobrá herečka. Hrála ve filmech, ve kterých my nikdy hrát nebudeme. Třeba v oscarovém velkofilmu Edit Piaf. Hraje ve francouzštině, angličtině... Je vážně dobrá!" vychválil svou příbuznou okamžitě Etzler.

Autor: mk

Diskuze