Premiéra

Do kin míří hraný Aladin. Modrý Will Smith v roli džina pobaví i dospělé

Již brzy se v kinech objeví snímek Aladin. Vzrušující příběh o pouličním zlodějíčkovi máte možnost vidět v hrané formě. I přesto, že se jedná žánrově spíše o pohádku, pobaví jistě i dospělé. Film je plný fantastických filmových efektů a Will Smith jako džin si v něm dokonce zazpíval.

46 fotek
Premiéra filmu Aladin se nezadržitelně blíží a odehraje se už 23. května. Klasický příběh z dílny Walta Disneyho mají lidé v paměti zejména jako animovaný, ale tentokrát ho na plátnech uvidí hraný. Hlavními postavami jsou pouliční zlodějíček Aladin a rebelující princezna Jasmína.

Chuďas Jasmíně totálně propadne. Netuší však, že je sultánova dcera. Klíčem k jejich budoucnosti je dost možná džin, kterého si zahrál Will Smith. V průběhu celé pohádky se zpívá a nevyhne se tomu ani Will, který chrlí jeden vtípek za druhým.

Diváky na snímku ohromí především využití nespočtu vizuálních efektů. Režie se ujal Guy Ritchie, který do města Agrabahu, kde se děj odehrává, vnesl pořádně akční atmosféru. Po zhlédnutí traileru si nového Aladina jistě nenecháte ujít.

POHÁDKOVÁ GALERIE: 10 reálných míst, která vypadají jako z pohádky od Disneyho

Autor: Han

Diskuze