Ornella Štiková a Josef Kokta - 1
Zdroj: Profimedia
Dluh sem, dluh tam

Dluhové prokletí Ornelly: Manžel Kokta se topí v exekuci! Kolik peněz momentálně dluží?

Rodina Ornelly Koktové (23) se vždy chvástala svými penězi a luxusním majetkem. Pak ovšem vyšlo na povrch, že rodinka je zadlužená až po uši. Obrovské dluhy neminuly ani manžela Ornelly Josefa Koktu (59). Kolik zkrachovalý podnikatel dluží?

6 fotek
Finanční problémy jsou pro Štikovic snad prokletím. V minulosti museli dokonce řešit hned 27 exekucí za 4 miliony korun. Všechny dlužné částky už prý řádně splatily. Nyní se však zdá, že dluhy se za rodinou plíží jako stín.

Podnikatel Josef Kokta, který prodělal podle Blesku až 300 milionů, v současnosti dluží podle Centrální evidence exekucí 175 tisíc korun. V porovnání s předchozí částkou se zdá, že tohle jsou opravdu jenom drobné, ovšem zkrachovalý byznysmen musí počítat s tím, že i z relativně „menší“ částky se může vyklubat nehorázná suma.

Kokta uvedl, že se jedná o starou záležitost, na které ale pracuje teprve teď. „Musím to vyřešit co nejrychleji,“ řekl pro Blesk.cz. A aby toho nebylo málo, kromě finančních problémů zlobí manžela Ornelly ještě ty zdravotní. Po absolvované operaci kyčle dostal přes Vánoce abces do třísla a hrozilo vážné ohrožení života. Ve Fakultní nemocnici Bulovka však naštěstí dali lékaři Koktu opět dohromady.

Autor: bk

Diskuze