Chester Bennington
Zdroj: Profimedia
Nepředstavitelná bolest

Dlouholeté sexuální zneužívání zpěváka Linkin Park (†41): Šílené DETAILY z jeho utrpení!

Smrt Chestera Benningtona je přisuzována jeho letitým depresím, kterými trpěl. Ty se spustily ale v důsledku sexuálního zneužívání, kterým si jako dítě prošel. Co se tehdy dělo?

6 fotek
Ve čtvrtek večer tuzemského času otřásla celým světem tragická zpráva o sebevraždě frontmana skupiny Linkin Park Chestera Benningtona. Ten se oběsil ve svém domě v Los Angeles a od té doby se spekukuje, proč se uchýlil k tak nešťastnému činu.

Příčin, které by hromadně mohly stát za zpěvákovým rozhodnutím, je několik. Kromě nedávné smrti kamaráda a zpěváka z kapely Soundgarden Chrise Cornella (†52), ke kterému měl zpěvák tak blízko, že mu poslal po jeho smrti vzkaz s obsahem, jak si bez něj nedokáže život představit, tu je hlavně skutečnost taková, že Chester trpěl léta depresemi, které utápěl v alkoholu a drogách. „Byl jsem na 11 dávkách acidu (LSD) denně. Kouřil jsem spoustu cracku, dával jsem si metamfetamin, sedl si a vyšiloval,“ jak přiznal pro magazín Metal Hammer.

K závislosti se propracoval už ve velmi mladém věku a nejspíš za tím stojí právě sexuální zneužívání, kterým si jako dítě prošel. Od sedmi let zpěváka zneužíval jeho několik let starší kamarád. A protože se za to tehdy styděl, nikomu nic neřekl a snášel otřesné ponížení celých šest let! Od osahávání až po brutální znásilňování a mlácení, to vše trpěl a to vše ho poznamenalo po zbytek života. Není tak rozhodně vyloučené, že to byl začátek konce talentovaného zpěváka...

Autor: bin

Diskuze