Marika Šoposká, Berenika Kohoutová
Zdroj: Profimedia, instagram/ Berenika Kohoutová
Prásk

Tajnostem o miminku Bereniky je konec! Na mateřské bude s kámoškou

Z hereček, které se prezentovaly jako rebelky, jsou dvě mámy - teda skoro. Marika Šoposká už má druhého kluka, tajnostem kolem pohlaví dítěte Bereniky Kohoutové učinila konec drobná poznámka.

Herečka Marika Šoposká ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je čerstvou dvojnásobnou maminkou! Přivedla na svět už druhého chlapečka. Jmenuje se Vincent.

Šoposká radostnou zprávu oznámila na instagramu, když přidala fotku s novorozeným chlapcem. Pod ní uvedla jen krátké a výstižné "Všechno". A gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat. "Aaaaa! Blahopřeju," napsala herečce například kolegyně Jana Plodková.

Berenika Kohoutová ještě neporodila, ale může alespoň trénovat na Maričině chlapečkovi. Oblíbená herečka a zpěvačka sice chtěla utajit pohlaví potomka, ale to se nepovedlo. Kdo čekal, že přivede na svět dalšího kluka do party, má smůlu.

Herečka se totiž objevila na křtu knihy rodinné přítelkyně Uljany Donátové. Ta děkovala Berenice, že se stala kmotrou její knihy a řekla, že se těší, až přivítají další ženskou do party. Tím byl všem tajnostem konec.

Mariku Šoposkou a Bereniku Kohoutovou znáte i z pořadů televize Nova. Herečky se mimo jiné proslavily společným blogem a následně i knihou Sedmilhářky.

 

Nikol Štíbrová: Mateřská je tvrdá vojna a stereotyp, nejvíc mi ale chybí čas na jídlo ROZHOVOR
Jak si přivydělat při mateřské? Napište třeba knihu!

Autor: kj Prásk!

Diskuze