Kristina Kloubková jako modelka na módní přehlídce v centru Prahy - 6
Zdroj: Michaela Fuereislová, www.navarila.cz
Změna povolání?

Dlouhé nohy a pořádná vášeň: Blonďatá moderátorka Televizních novin se dala na modeling!

Krásná moderátorka Kristina Kloubková (38) by i ve svém věku mohla z fleku dělat modelku. A vlastně ji dělá. Na módní přehlídce v centru Prahy předvedla dlouhé nohy a svou energií okamžitě strhla pozornost všech přítomných.

10 fotek
Ve středu 14. 10. se v centru Prahy energie rozhodně nešetřila. Svítilo se všude. A především v ulici Elišky Krásnohorské, kde se konala módní přehlídka Martiny Nevařilové. A nebyla to jen všudypřítomná světla, ale i Kristina Kloubková, která módní molo dokonale rozsvítila.

Krásná moderátorka v sobě bývalé řemeslo rozhodně nezapře, a tak skoro celou přehlídku odtancovala. A to tak vášnivě, že jí vlasy lítaly vzduchem a publikum nad jejími temperamentními kroutivými pohyby téměř přestalo dýchat.

A jak se při tom cítila samotná Kristina? „No, já jsem byla hodně nervózní, ale pak jsem se na tom mole úplně uvolnila. Když mi volala Martina Nevařilová a ptala se mě, jestli si nechci na té přehlídce zatancovat, tak jsem řekla, že v žádném případě, že už netančím. No a teď jsem zjistila, že jsem vlastně celou přehlídku protancovala,“ říká s úsměvem o svém dokonalém výstupu Kristina.

A jak to bude dál? Pověsí Kristina svou kariéru moderátorky na hřebík a bude se věnovat už jen modelingu? „Moderování je teď moje práce, která mě naprosto naplňuje a je to super. Modeling by mě v takovéto formě bavil, ale klasické přehlídky asi ne,“ prozrazuje moderátorka s tím, že změnu povolání zatím neplánuje.

Autor: niž

Diskuze