Shani Dhanda - 1
Zdroj: Instagram
Velká nevýhoda

Dlouhé měsíce nemohla najít práci. Z životopisu smazala jediný údaj, a pracovní nabídky se začaly hrnout!

Shani Dhanda (30) chtěla práci, a tak poslala životopis celé stovce zaměstnavatelů. Nikdo neměl zájem. Stačilo ale v CV změnit jedinou věc a hned práci získala! Je to možné?

6 fotek
Žena z Británie jménem Shani Dhanda hledala práci na poloviční úvazek. Jenže netušila, s jakým nezájmem se kvůli jedné věci setká. Shani totiž trpí osteoporózou a měří pouhých 94 centimetrů! Kromě toho má i skoliózu a artritidu, takže výběr práce má sice omezený, ale přesto by se našly zaměstnání, která může vykonávat. Měla představu, že by se mohla věnovat kancelářské práci, u které není potřeba vyvíjet vyšší fyzickou aktivitu.

Shani do toho šla opravdu odhodlaně, poslala kolem 100 životopisů. Někteří zaměstnavatelé jí však neodpověděli vůbec a ti další ji odmítli. Shani proto přemýšlela, co dělá špatně. Nakonec se ze životopisu rozhodla dát pryč údaj o postižení a ejhle! Netrvalo dlouho a ozval se jí první zájemce. Shani šla na osobní pohovor, na kterém pochopili, že i přes své postižení může dělat práci v telemarketingu.

V tomto oboru vydržela dlouhých šest let. Pak přišly problémy se zaměstnavatelem. Nechtěl Shani uzpůsobit pracovní podmínky. Požadovala totiž flexibilnější pracovní dobu. Když jí nebylo vyhověno, dala výpověď. A co dělá dneska? Pracuje podle deníku Birmingham mail na volné noze a rozhodně už nechce nikdy dopustit, aby se kvůli někomu cítila nadále méněcenná.

Poznejte kouzlo PASIVNÍHO PŘÍJMU PENĚZ aneb Vydělávejte bez práce!
Měníte práci? 10 rad pro úspěšný start v novém zaměstnání

Autor: bin

Diskuze