Berenika Kohoutová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Zlobivá holka

Divoška Berenika Kohoutová se s tím nepáře: Ukázala FOTO v posteli, jak jí přítel sahá na intimní místo!

29. 5. 2018

O tom, že herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (27) není žádná stydlivka, ví asi každý, kdo jí alespoň trochu zná. Teď se ale hvězda Ordinace rozparádila opravdu ve velkém stylu!

7 fotek
Berenika Kohoutová patří k těm ženám, které velmi dobře umí využít své ženské zbraně. To ostatně ukázala teď i na sociální síti, kam přidala fotku s přítelem. I když s přítelem je asi přehnané slovo. Spíše jen s jeho rukou.

Tu má hereččin manžel Lukáš Nechvátal naprosto bez ostychu položenou na prsu vnadné Bereniky. O herečce se totiž také dobře ví, že se jako jedna z mála českých osobností může pyšnit pěknými přírodními trojkami ve spojení se štíhlou postavou. A stejně tak si to evidentně uvědomuje i Lukáš, který si jako každý muž tu a tam rád sáhne. A klidně i na fotce!

Berenika Kohoutová se divákům TV Nova představila hned v několika rolích. Nejdříve jako neposlušná rebelka Markéta v seriálu Ulice, poté s talentové show Tvoje tvář má známý hlas a nyní ji mohou fanoušci televize vidět v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako milenka a matka dvojčat Denisa.
 

Autor: bin

Diskuze