Petra Faltýnová - 3
Zdroj: Instagram
Missky to umí rozjet

GALERIE: Faltýnová vyprsila ňadra, Vignerová si osedlala chlupatého hřebečka

Modelka Petra Faltýnová se proslavila zejména díky výběru svých partnerů. Ale je fakt, že ani její výbava není úplně k zahození.

23 fotek
Řada celebrit vyrazila na tématický večírek do restaurace La Bodeguita Del Medio v Kaprově ulici. Dres code byl jasný: kovbojské klobouky, flanelové košile, vestičky a kolt do ruky. Zkrátka divoký západ jak vyšitý.

Párty si nenechaly ujít modelky Jana Doležalová, Gabriela Franková, Petra Faltýnová a Aneta Vignerová. Všechny dorazily v krátkých šatičkách s kovbojským kloboukem na hlavě. Hlavně Petra Faltýnová zvolila opravdu sexy outfit. V upnutých černých šatech s hlubokým výstřihem se jí do očí díval asi jen málokdo.

Ke každému správnému kovboji patří bezpochyby i jeho kůň. Na večírku tedy proto rozhodně nemohl chybět. Krásného hřebce se hned rozhodla osedlat modelka Aneta Vignerová. „Vždycky jsem se hrozně bála jezdit na koni. Mám strach z výšek a už jen při té představě mi je trochu mdlo. Když jsem to teď měla možnost zkusit, zjistila jsem, že je to ve finále pěkný pocit,“ řekla s radostí.

Drsnou atmosféru západu přišli nasát i muzikálový herec Marian Vojtko s kolegyní Michaelou Germotovou. Oba to na večírku pořádně roztočili. Jezdili na koních, stříleli do vzduchu a tancovali, jako o život.

Autor: bk

Diskuze