Svatba Jasminy a Rytmuse
Zdroj: Instagram, Jasmina Alagič, rytmusking
Party hard

Divoký tanec a litry alkoholu: Co se dělo po svatbě Jasminy a Rytmuse?

Fanoušci jsou štěstím bez sebe. Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) do toho konečně praštili. Ano si řekli v sobotu na zámku v Pezinoku. Nechyběla spousta slavných hostů, kteří se pak stejně jako novomanželé účastnili monstrózního večírku.

13 fotek
Jasmina Alagič a Rytmus jsou konečně manželé. Věrnost si slíbili na zámku v Pezinoku. „Jsem ochotný pro tebe zemřít. Jsi navěky v mém srdci a krvi. Při této větě jsem asi půl minuty nevěděl, jak pokračovat. Každému z vás přeji zažít tuhle emoci,“ napsal drsný rapper ke snímku, kde čte své drahé slib.

Po dojemném obřadu následovala divoká party, kde alkohol tekl proudem. Jasmina vzhledem ke svému požehnanému stavu nepila a Rytmus zůstal solidární. Ostatní se ale zkrátka nedrželi.

„Právě jsme na naší svatbě, kde máme perfektní bar plný toho nejkvalitnějšího alkoholu, který neumíme zhodnotit, jelikož nepijeme, ale jsou tu tací, co pijí,“ prozradila Jasmina na svém Instagramu, kde podle videí vidíme, že se tančilo až do rána.

Kolem zámku nechyběla dekorace v podobě nafukovacích srdíček. Svatba to byla opravdu početná. Z hvězdných hostů se tam objevil rapper Ego, zpěvačka Anita Soul či Sima.

Autor: Han

Diskuze