Podivná fotografie - 1
Zdroj: Twitter
Vtipné

Dívky se vyfotily na výletě: Jejich SNÍMEK na sociální síti pobavil tisíce lidí!

Na sociálních sítích se čas od času objeví opravdu pozoruhodné a mnohdy i vtipné snímky. Jedním z nich je i tento, na němž jsou dvě slečny, které se společně vyfotily na výletě.

Je mnoho věcí, na které se občas musíme podívat dvakrát, než pochopíme skutečnost. Podobně je to s některými snímky, na nichž můžeme na první pohled vidět úplně něco jiného, než na nich je opravdu zachyceno. Stejně tak je tomu na fotografii těchto dvou slečen.

Kamarádky si vyjely na výlet a jak to dělá většina lidí, rozhodly se okamžik zvěčnit na společné fotce. Ta však na první pohled působí trochu jinak, než by dívky chtěly - dokonce dost neslušně!

Obě dvě dámy stojí u zábradlí, jedna z nich má ruce za zády a druhá se levou rukou opírá o zábradlí a pravou si přidržuje šaty. Na první pohled to však vypadá, že dívka v černém sahá dívce v šedých šatech mezi nohy. No, neříkejte, že jste si to nejdříve nemysleli?

Když jedna ze slečen tento společný snímek zveřejnila online, její přátelé si detailu okamžitě všimli a fotku sdíleli. Brzy se stala virální a pobavily se nad ní tisíce lidí.

Autor: mk

Diskuze