Dívky napálily bezdomovce - 1
Zdroj: facebook
Kruté jednání

Dívky přivedly bezdomovce do restaurace. Za to, co pak udělaly, je nenávidí celý internet!

Ne každý skutek dopadne zrovna vesele. Důkazem toho je jednání tří dívek, které vzaly neznámého bezdomovce do restaurace, kde mu měly pomoct. Místo toho se ale zachovaly nesmírně krutě!

4 fotky
Celý incident se odehrál v Londýně. Tři dívky narazily na ulici na bezdomovce. Napadlo je, že ho s sebou vezmou do fastfoodu pod záminkou, že mu koupí jídlo. bezdomovec tedy s nimi logicky šel, protože nečekal, že by tři mladé dívky mohly mít nějaký krutý plán.

Když dorazily do fastfoodu, objednali bezdomovci jídlo. Celou situaci natáčely a když mělo dojít na placení, z místa utekly a nebohého muže bez peněz nechaly u nezaplaceného účtu. Celou situaci však postřehla jedna z návštěvnic rychlého občerstvení, která si dívky vyfotila a na sociální síti zveřejnila jejich podobu, kde popsala to, co viděla.

Nedlouho na to se veřejnost dozvěděla o koho jde a dívky šly takzvaně na pranýř. Lidé jim nadávali za bezcitnost, ale ony se hájily tím, že šlo jen o obranu. Bezdomovec je údajně na ulici měl obtěžovat a mít sexuální narážky, a tak ho zavedly do fastfoodu a utekly, aby se ho zbavily. Tuhle verzi však očitá svědkyně vyvrátila a potvrdila, že si to dívky vymyslely. Chudák muž, který už tak byl v těžké životní situaci, se tak nechal napálit partou tří neukázněných holek.
 

Autor: bin

Diskuze