Celine Centino - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Obří proměna

Dívku ve škole šikanovali kvůli vzhledu: Teď je z ní sexbomba, která válcuje sociální sítě! FOTO

Celine Centino (24) z Curychu byla během dospívání ve škole šikanována kvůli svému vzhledu. nyní je z ní sexy kráska, která válcuje internet!

15 fotek
Instagramovou krásku Celine Centino v pubertě nazývaly ošklivkou a posmívali se jí, že má malá prsa. Šikana přerostlo až do takové míry, že neustále předstírala nemoc, aby nemusela chodit do školy. Nakonec si začala šetřit peníze, aby si mohla dovolit plastickou operaci.

Během čtyř let podstoupila podle Daily Star tři plastické operace prsou. Kromě toho si nechala upravit také nos, líce, rty a bradu. Prsa má teď velikosti 34 FF. Všechny operace jí vyšly 38 700 liber (1 128 288 Kč).

Nyní má Celine na Instagramu více než 43 000 sledujících. Prý je aktuálně šťastná a sebevědomá. "Vždycky jsem byla šťastný člověk, ale necítila jsem se dobře ve své kůži. Tolik lidí mě posuzovalo kvůli tomu, že jsem ošklivá a já jsem proto byla smutná," napsala.

"Chtěla jsem být zase šťastná, proto jsem změnila svůj vzhled a všechno, co se mi na mně nelíbilo. Žijeme v době, kdy na sobě může každý změnit, co chce a já jsem tuto šanci využila," dodala. Co chtěla Celine ze všeho nejvíc, bylo zvětšení prsou. "Vždycky jsem chtěla velká prsa a moje přirozená velikost byla nula." Proto začala šetřit a všechno si odříkala, aby měla dostatek peněz, které pak vrazila do operací. "Teď se cítím dobře a silnější než předtím," říká.

Šikana v práci: Jak ji rozeznat a jak se efektivně bránit?
PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí

Autor: mk

Diskuze