Beth Freestone - 1
Zdroj: Profimedia
Neskutečné...

Dívka ztratila venku mobil! Po dvou týdnech se konečně ozval nálezce. Nechal jí VZKAZ, ze kterého mrazí!

Ztratit telefon je opravdu nepříjemné. Když se ale ozve nálezce, vypadá to, že má příběh šťastný konec. Jenže to by nesměl mít tyhle dech beroucí požadavky!

6 fotek
Beth Freestone ztratila venku mobil, a tak se smířila po několika dnech s tím, že už ho vzpátky nedostane. Její iPhone byl definitivně fuč. Alespoň si to myslela. Pak jí ale po dvou týdnech napsal neznámý člověk, že její telefon našel a používá ho.

Místo toho, aby jí logicky nabídl, že mobil navrátí zpět, ať už zadarmo nebo za nějaký finanční obnos, měl tu neskutečnou drzost, že si žádal od dívky heslo na účet na iCloudu! Telefon byl totiž připojen na dívčiny údaje a to se drzounovi vůbec nelíbilo. Chtěl si založit vlastní účet, aby její telefon mohl vesele používat dál. Navíc dívce nabídl, jestli nechce z telefonu poslat fotky nebé cokoliv jiného, co by mohla po ztrátě mobilu postrádat.

Beth samozřejmě odmítla údaje anonymovi poskytnout s vysvětlením, že má na iCloudu uloženy například i údaje ke svému bankovnímu účtu. Pak ale chtěla, aby jí dotyčný poslal důkaz, že její telefon skutečně má. On jí poslal fotku telefonu, kde byla otevřená galerie s jejími fotkami a s jasným výsměchem se jí zeptal, kterou z těch fotek chce jako důkaz poslat... Nakonec, když pochopil, že z dívky nic nedostane, se jako zázrakem rozhodl, že jí telefon přece jen vrátí. Přesto jeho drzost nepřestává fascinovat stovky lidé, se kterými dívka tento zážitek sdílela...
 

Autor: bin

Diskuze