Dívka se mstí nevěrníkovi
Zdroj: Twitter
Neobvyklé řešení

Dívka zjistila, že ji přítel podvádí! Vymyslela geniální pomstu, která se stala hitem sociálních sítí

Harriet nachytala svého přítele při nevěře. Místo toho, aby si ale sypal popel na hlavu, měl tu drzost, že chtěl po dívce peníze. Dívka se mu pak pomstila opravdu originálním způsobem!

3 fotky
Harriet šla se svým dnes již ex-přítelem Danem na dlouho očekávaný koncert zpěváka a idola dívčích srdcí Justina Biebera. Tenkrát jí chtěl chlapec ještě udělat radost a lístky na koncert zaplatil celé sám. Jeden stál přitom v přepočtu skoro 2 500 korun. Krátce po společném kuturním zážitku přišla ale studená sprcha.

Dívka zjistila, že ji Dan podvádí! Okamžitě se s nevěrníkem rozešla, ale to ještě netušila, co po ní bude drze chtít. Místo toho, aby se styděl v koutě a snažil se případně (leč třeba marně) zachránit jejich vztah, napsal zdrcené dívce, aby mu vrátila peníze za lístek na Justina, který jí zaplatil on. A protože bez řečí souhlasila, chlapec si asi myslel, že má vyhráno.

To se ale velmi mýlil. Harriet se totiž v ten moment rozhodla pro opravdu skvělou pomstu. Peníze mladíkovi začala splácet! Říkáte si, co je na tom divného? Harriet je totiž hodlá Danovi splácet po jednom centu. Když se tak zamyslíte, jedna libra má sto centů a lístek stál asi 80 liber. Sice není znám interval, se kterým se rozhodla dívka lístek splácet, ale i tak to vypadá, že to bude ještě běh na dlouhou trať. Nevěrníkovi a hamižnému lakomci se tak Harriet každopádně pěkně vysmála takřka přímo do obličeje!

Autor: bin

Diskuze