Paige Hunter - 1
Zdroj: facebook.com
Chce pomáhat

Dívka ví, jak zabránit člověku před sebevraždou! Našla geniální způsob. FOTO

Sebevražda. Slovo, ze kterého jde mráz po zádech. Bohužel se ale na tomto světě najde dost lidí, kteří reálně chtějí ukončit sami svůj život. A právě Paige je ta, která se rozhodla změnit fatální rozhodnutí těch, co se rozhodli pro svůj konec.

9 fotek
Osmnáctiletá Britka Paige Hunter bydlí ve městě Sunderland, kde je známý most Wearmouth. Bohužel je ale proslulý poněkud v negativním slova smyslu. Lidé totiž zde pravidelně páchají sebevraždy! A tak Paige dostala úžasný nápad, jak alespoň někoho před tímto činem zachránit.

Dívka začala ve svém volném čase zachraňovat lidské životy tím, že píše motivační vzkazy. Ty pak připevňuje na most a doufá, že každý, kdo sem přijde ukončit svůj život, si to přečte a skok z mostu si rozmyslí. Paige už na most stihla rozvěsit kolem čtyřiceti vzkazů a údajně dokonce jimi zachránit asi šest životů.

Za svůj dobrý skutek a vstřícnost získala dívka obdiv mnoha lidí, včetně ocenění od místní policie. I když je díky svému skutku slavná, sama říká, že to rozhodně nebyl její cíl, se takto zviditelnit. Chce zkrátka jenom pomáhat těm, kteří to potřebují. A tak jeden z jejích vzkazů zní například následovně: „Některé dny jsou zkrátka těžší než ostatní, ale bude líp...“

Autor: bin

Diskuze