Děsivá fotografie rodičů - 1
Zdroj: imgur.com
Co to je?

Listovaly starým albem a našly fotku prarodičů. Po chvíli se vyděsily! Vidíte to tam také?

Matka se rozhodla ukázat dceři album svých rodičů. Tehdy ještě netušila, že spolu na fotce najdou něco, co ani jedné z nich nedá spát. Podívejte se!

Žena se rozhodla podělit s dcerou o pár vzpomínek z dětství a přinesla staré rodinné fotoalbum. Společně si procházely každou jednotlivou fotografii, když vtom jedna z nich dceru vyděsila. Jednalo se o starý snímek prarodičů sedících na pláži. Zdánlivě běžná fotka měla jednu zvláštnost. Na dědečkově paži byla cizí ruka!

„Maminka nedávno našla tuto fotografii mých prarodičů a nemůžeme přijít na to, co se děje za dědečkovými zády a čí je to ruka,“ prozradila dívka na Imgur.com.

Obě ženy si to nedokázaly vysvětlit. Po krátké úvaze se rozhodly o fotku podělit na sociálních sítích a doufat, že někdo nalezne odpověď. Zatím se jim dostalo jen teorie, že za dědečkovým tělem někdo leží s hlavou obrácenou k obloze a zezadu se drží rukou prarodičova ramena.

Druhý názor je, že se na fotce odehrává paranormální aktivita a skutečně se jedná o ducha. K této teorii se přiklání i ženy, které fotku našly. Snad se brzy uklidní a stará fotografie je přestane trápit. Co si o ní myslíte vy?

VAŠE PŘÍBĚHY: Setkala jsem se s duchem
VÁŠ PŘÍBĚH: V našem domě bydlí duch. Nechce mě tam!

Autor: Beat

Diskuze