Selfie se sestrou
Zdroj: imgur.com
To je ohavnost

Dívka si udělala vysmáté selfie se sestrou v dost intimní situaci! Teď ji pranýřuje celý internet

Mladší sestry to těm starším občas dokáží pořádně zavařit. To je i případ této dívky, která se rozhodla udělat společnou fotku se sestrou v ten nejhorší moment, co existuje...

Porod bývá pro ženy velice stresující moment. Často během něj udělají rozhodnutí, kterých později litují. To je i případ této ženy, která se rozhodla vzít na sál svoji mladší nevyzrálou sestru. Ta místo toho, aby byla sestře oporou, tak nevymyslela nic chytřejšího, než si s trpící sestrou začít dělat selfíčka.

Ubohá rodící žena se v ten moment neměla jak bránit, a tak ponižující fotce neunikla. Ještě do nebe volající bylo, že ji sestra okamžitě zveřejnila na sociálních sítích s nechutným komentářem. „Selfie s mojí sestrou tlačící dítě z vagíny,“ napsala. Právě díky této poznámce tvrdě narazila. Lidé okamžitě začali nadávat, že je fotka nevhodná a slibují, že ji za to sestra bude nenávidět.

Chování této dívky je opravdu zarážející. Je otázkou, kde se bude chtít vyfotit příště. Co třeba na pohřbu? V tuto chvíli je jasné jen jedno. Tahle dívka se bude muset ještě hodně dlouho hlídat, aby jí sestra hloupý vtip odpustila.

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!
Dítě...událost, která vám změní život

Autor: Beat

Diskuze