Dominique Robinson - 1
Zdroj: Twitter
Chápete proč?

Dívka si na ulici dělala selfie, když jí do záběru vlezl cizí muž: FOTKA se stala hitem internetu!

Každý si čas od času pořídí nějaké to selfie. Podobně jako tahle žena! Do záběru se jí ale přimotal cizí muž. Fotka se však stala hitem internetu!

Na fotkách je něco často úplně jinak, než se na první pohled zdá. Znáte to, jedete na dovolenou nebo se chcete zvěčnit během zvláštní příležitosti... a nebo se jen tak procházíte po ulici a uděláte si selfie, jako Dominique z New Yorku.

Pak se ale občas stane, že si fotky prohlížíte a zjistíte, že na nich něco není v pořádku. Dominique se se svým snímkem, na kterém se jí do záběru připletl cizí muž, pochlubila na několika sociálních sítích. Nejvíce však zaujal příznivce na jejím Twitteru. Brzy se stal hitem internetu.

Muž totiž neudržel svůj pohled na uzdě a dívá se Dominique Robinsonové přímo do výstřihu. Komentující vtipkovali, čí je tento muž otec. Netrvalo dlouho a přihlásila se skutečná dcera muže z fotky. "Můj," napsala Alex pod fotku, na kterou narazila úplnou náhodou. Fotku pak sdílela na svůj Twitter s komentářem: "Když si prohlížíte Twitter a zjistíte, že z vašeho táty je meme."

Autor: mk

Diskuze