Erin Clark - 1
Zdroj: Twitter
To je nechutnost

Dívka si hledala nový podnájem. Muž jí nabídl bydlení ZDARMA, když dodrží dvě šílené PODMÍNKY!

Erin Clark (19) sháněla kvůli vysoké škole bydlení v podnájmu. Na její inzerát odpověděl muž, který přišel s nečekanou nabídkou.

4 fotky
Teprve devatenáctiletá Erin se rozhodla vyletět z hnízda, a tak se z rodného Edingurgu v Anglii uchýlila studovat v Paříži. Tam si chtěla najít podnájem, aby nemusela bydlet na koleji. Napsala inzerát, že shání bydlení a nedlouho na to jí napsal neznámý muž.

Ten ale po chvilce přišel s tím, že dívku nechá bydlet v bytě zadarmo. Kromě toho, že tam bude bydlet s ní, ale vyslovil dvě podmínky, které by dívka k levnému bydlení musela splňovat. Napsal jí, že pokud s ním chce levně bydlet, bude si od něj muset nechat pravidelně olizovat nohy. Druhá podmínka je ale ještě o něco peprnější.

Úchylák totiž dívce napal, že také od ní očekává starost o jeho pás cudnosti, který má na penisu. Prý mu ale nejde o sex. Aby toho nebylo málo, na důkaz jí poslal fotky toho pásu. No, tak to vypadá, že si asi Erin našla jiné bydlení, za které si radši zaplatí... Nikdy nevíte, na koho narazíte.

Autor: bin

Diskuze