To je hrůza

CO DĚLALA? Dívka si upravovala obočí. Skončila se zakrváceným čelem a bez kůže! VIDEO

Mladá dívka propadla trendu úprav obočí. Trochu to ale přehnala a dopadla doslova otřesně. Z toho, co má teď na obličeji, jde mráz po zádech.

5 fotek
Poslední dobou se stal z obočí v různých úpravách doslova trend - ať už šlo o barvené obočí, obočí s peřím, kamínkové nebo zapletené obočí. Této dívce to ale nestačilo. Isobelle se rozhodla, že bude ještě originálnější než všichni předtím a tak se nechala tak trochu inspiroval nadcházejícím obdobím Halloweenu.

Na první pohled její obočí vypadá, jako by to přehnala s žiletkou, epilací nebo si ho prostě vykrájela v kůži až do krve. Za jejím krvavým obočím, které na první pohled vypadá, jako by si ho vytrhala i s kůží, se ale skrývá umělecký talent. Jde pouze o uměle vytvořené avšak dokonalé líčení.

Na svém instagramovém profilu @eyesobell dokonce zveřejnila postup své tvorby. Není však první, kdo s tímto nápadem přišel. Pravděpodobně se inspirovala od jiné uživatelky - @evagore_, reálným jménem Jodie Elizabeth Evans, která na svém profilu zveřejnila podobný obrázek ještě dříve, než Isobelle.

Autor: mk

Diskuze