Joel Makonnen a Ariana Austin - 1
Zdroj: Instagram
Pohádková svatba

Dívka se v nočním klubu seznámila s pěkným mužem. Po měsících vztahu teprve zjistila, kdo to je!

Ariana Austin (33) z Washingtonu vyrazila před 12 lety do nočního klubu se trochu pobavit. Tam si jí všimnul mladík Joel Makonn, který byl během pěti minut rozhodnut, že bude jeho ženou. Pár spolu začal chodit a dívka něměla ponětí, co je její milý zač. Až když vztah byl pevný, přiznal svůj původ a žena je dnes princeznou!

3 fotky
Američanka Arianě Austin se probudila doslova do pohádky, a to když řekla po 12 letech vztahu od seznámení v nočním klubu Pearl své ano právníkovi a zároveň princi Joelu Makonnovi (35) a stala se tak princeznou. Mladý muž zavzpomínal na první setkání v deníku New York Times. „Řekl jsem jí: Ty vypadáš jako reklama pro Bombay Sapphire (druh ginu, jehož unikátní proces výroby se užívá už je ve čtyřech výrobnách na světě)." Za ani ne 5 minut rozhodnutě prohlásil: „Budeš mojí přítelkyní."

Avšak mladík měl jedno tajemství, které hned neprozradil. Ve skutečnosti je princem a současně pravnukem posledního císaře v Etiopii jménem Haile Selassie I. Až po několika měsících, kdy pár spolu opravdu vážně chodil, přiznal muž tuto skutečnost. Narodil se v Římě, kam byli jeho rodiče a dědici trůnu vyhnáni do exilu po komunistickém převratu v Etiopii. Jeho otec uniknul před krutou smrtí povstalců jen náhodou, protože v té době už studoval v zahraničí a pak se přestěhoval s rodinou do Švýcarska.

Jeho děda byl 225. následníkem trůnu v této africké části a v Etiopii vládnul 40 let, dokud nebyl svržen. Jeho vnuk Joel si však díky složitým poměrům v zemi nemůže dělat nárok na trůn. Avšak královský původ mu nikdo nevezme. A Arianě se tak splnil sen mnohých dívek, že si nejen našla velkou lásku svého srdce, ale i opravdového prince. A když už spolu vydrželi 12 let, rozhodli si říct své ano v Temple Hills ve státě Maryland. Podle ortodoxních královských tradic je oddávalo 13 knězů. Kdyby si tenkrát někdo vsadil, že v americkém nočním klubu se bude rodit pohádka o princi a princezně, asi by ve svou výhru nikdo moc nedoufal...

Unikátní fotografie po 100 letech! Tři generace královské rodiny!
Svobodní princové k mání

Autor: ham

Diskuze