Lexi Karakostas - 1
Zdroj: Twitter
Smutný konec

Dívka se těšila na Bali! Po příletu se vysněná dovolená proměnila v horor

Když se chystáte do tak pohádkové destinace jako je Bali, opravdu hodně nechcete, aby se něco pokazilo. Tahle dívka bohužel měla smůlu, a tak její dovolená skončila dříve, než vůbec začala.

3 fotky
Lexi Karakostas (16) z Austrálie se těšila na dovolenou na Bali. Ani ve snu ji nenapadlo, že jí její plány nevyjdou. Na čem to ztroskotalo? Hned na letišti. Ovšem bohužel až na tom na Bali.

Dívka letěla z australského Melbourne, kde bylo všechno v pořádku. Když ale přiletěla na Bali, na letišti vznikl problém. Jeden ze zaměstnanců si jí vzal stranou a poukázal na její poškozený pas. Lexi totiž měla jednu stránku maličko natrhnutou... Muž se ale slitoval s tím, že pas označí, aby ho už nemohla dále používat, ale do jejich země jí pustí.

Hned na to se ale muž dal do řeči s další zaměstnankyní. Protože však mluvili v indonéském jazyce, Lexi jim nerozuměla ani slovo. Muž jí ale chvíli na to vysvětlil, co řešili. Musel jí oznámit, že jí nakonec na Bali pustit nemůže a že jí budou muset poslat zpátky domů. Zdrcená dívka tomu nemohla uvěřit, propukla v pláč a dalších jedenáct hodin čekala na zpáteční letadlo. Jak její matka později řekla, tak dcera se sice na Bali nepodívala, ale aspoň jim pojišťovna proplatila zpáteční letenku v hodnotě 1000 australských dolarů (cca 16 tisíc korun).

Kam za teplem? Tipy na destinace, kde léto ještě neskončilo
Jak správně zabalit na dovolenou?

 

Autor: bin

Diskuze