Angela Nikolau - 17
Zdroj: Instagram
Jeden chybný krok a je po všem

ADRENALINOVÁ KRÁLOVNA: Ze snímků této dívky tuhne krev v žilách! Fanoušci ji v tom ještě podporují

Angela Nikolau z Ruska si našla skutečně bizarní a velmi nebezpečnou zálibu. Mladá žena si dělá "selfíčka" na těch nejnebezpečnějších místech na světě a šokuje uživatele sociálních sítí.

16 fotek
Angela vždy vyhledávala nové výzvy a dobrodružství, a když už nějaké prožívala, nikdy si nezapomněla udělat selfie, aby měla památku na celý život. Dechberoucí fotografie se rozhodla pomocí sociální sítě Instagram sdílet s celým světem. Její účet má více jak 184 tisíc sledujících. Ve srovnání s ostatními "selčíčky", jsou tyto něco naprosto neobvyklého. 

Ať už se dívka zvěčňuje jak stojí, nebo leží na okraji mrakodrapu, nebo pomocí partnera visí z okraje nějaké výškové budovy, jsou všechny její fotgrafie nádherné, ale také docela děsivé. Stačí si jen představit, co by se stalo, kdyby Angela udělala jeden špatný krok, jeden špatný pohyb, a bylo by po životě pouze kvůli zvláštní zálibě a chuti po nebezpečí. 

Díky tomuto koníčku se Angela dostala z Moskvy například do Hongkongu. Na všech těchto místech hledá vysoké mrakodrapy, které samy o sobě berou lidem svou monumentálností dech. Když na ně dívka vyleze, což chce hodně dobrý trénink a kondici, ještě se zvládne v krkolomných pózách i vyfotit. To už lidem lezou vyloženě oči z důlků v očekávání katastrofálního scénáře, kdy se dívce smýkne noha a ona se ještě za letu stihne vyfotit a nahrát fotografii na svůj účet. Je to přeci jen obrovská výška!

Takovéto kousky opravdu nedoporučujeme zkoušet, pokud nejste vytrvalí a zkušení lezci a nebojíte se o vlastní život. Je totiž spousta jiných způspbů, jak na Instagramu "nalovit červená srdíčka." 

Autor: sim

Diskuze