Ashlie Bautista - 1
Zdroj: Twitter
Dobře ona!

Dívka se bála obléct si TYHLE šaty. Když to udělala, stala se miláčkem internetu!

Ashlie Bautista (18) měla doma ve skříni šaty, které si bála obléct. Když tak učinila a dala fotku dokonce na sociální síť, netušila, proč sklidí takový úspěch.

5 fotek
Ashlie nikdy nepatřila k štíhlým dívkám a už od puberty z toho měla pořádné komplexy a deprese. Doma měla ale semišové šaty, které jsou teď hodně v módě. Jenže právě kvůli komplexům z postavy, si je dívka neodvážila vzít na sebe. Nakonec jí ale kamarádi přemluvili a udělali dobře.

Ashlie se oblékla do šatů, vyfotila se a nakonec dokonce sebrala odvahu dát pořízené foto i na sociální síť. K fotce dokonce napsala komentář: „Včera jsem si oblékla tyto šaty, nikdy bych si nemyslela, že se to stane. Jsem si dost nejistá, ale díky mým úžasným kamarádům je dokážu nosit. Díky nim jsem získala trochu sebevědomí,“ přiznala své nejniternější pocity.

Příspěvěk se okamžitě stal virálem a reagovalo na těch přes 300 tisíc lidí. Všem se líbí, že dívka sebrala odvaha a díky tomu, že překonala své obavy, si zvýšila sebevědomí v tak povrchním světě, jako jsou sociální sítě, kde se mnoho lidí snaží tvářit a vypadat stále dokonale.
 

Autor: bin

Diskuze