Emmanuel Delani Valdez Bocanegra - 1
Zdroj: Profimedia
Krutý trest za odmítnutí

Dívka poznala muže přes oblíbenou seznamku! Když při setkání odmítla sex, zachoval se jako největší bestie

Emmanuel se seznámil s mladou dívkou přes Tinder. Jakmile ale došlo na setkání, ukázalo se, že každý očekával něco jiného. Dívka odmítla soulož a to ji stálo život opravdu krutým způsobem.

2 fotky
Emmanuel Delani Valdez Bocanegra (26) byl zatčen po tom, co u něj kriminální policie objevila v pytli na odpadky lidské pozůstatky. Pytel důmyslně schoval na balkon a asi si myslel, že si "odpadků" nikdo všímat nebude. Vedle pytle ležely dva kanystry s kyselinou chlorovodíkovou a hydroxidem sodným, což nebyla bohužel náhoda.

Muži našli celkem šest kilo lidského masa. Po vyšetření DNA se zjistilo, že jde o ostatky Francie Ruth Ibarry (26), kterou rodina a přátelé nějakou dobu postrádali. Její šaty pak byly nalezeny v bytě pachatele. A co se vlastně stalo?

Pár si nějakou dobu psal přes Tinder, což je mobilní aplikace, která umožňuje lidem rychlé seznámení s lidmi v jejich blízkém okolí. Podrobné okolnosti případu nejsou známy, ví se jen, že Emmanuel navrhl během setkání Francii sex, a protože dívka odmítla, zabil ji a následně se pokusil tělo rozložil pomocí kyseliny. Vše se stalo 3. prosince, hrozný čin se odehrál v Mexico City, kde byl také muž zatčen a nyní čeká na rozsudek.

Autor: bin

Diskuze